Květen 2010

Písně co mi pletou poslední dobou hlavu....

19. května 2010 v 22:38 | jáááá |  Hudba a já
Mno, poslední dobou mi pletou hlavu písně, které jsem už poslouchala....A mám je semtam s něčím spojené, teda spíš jen DR Jimmy....
Měla jsem je nějak spojený s lyžákem...Tedy spíš se snem, který se mi tam zdál...Mno prostě že mně chapman střelil....a já pak odpoledne když jsme jezdili, omylem najela do hlubokýho sněhu, a dala totální držku, a spadla jsem nešikovně na hruď, takže, mno bolelo to tak si říkám, jestli se to nějak nespojilo s tím snem? :) Mno a nějak mám tuhle píseň s tím spojenou....
Samozřejmě se mi začala moc líbit i druhá část písně THE ROCK
Dále mi motá hlavu jedna píseň od OASIS...
Ten klip je takovej zajímavej :)
Mno a pak, aby tu nebyly jen takové "smutno morbitní" písně, tak se mi moc líbí Smal Faces- I'm Only Dreaming
A nakonec přidávám ještě dav klipy- První je nahrávka Dr Jimmy, Prej z vynilu, je to mírně zrychlený, ale zní to dost dobře :)
A druhý, klip z natáčení k písni od těch oasis :) Enjoy ;-)

Ten buzík evidentně neví jak se na to hraje!

15. května 2010 v 15:58 | jáááá |  Svět je zábava!
Aneb Justin bieber to skouší jazykem xD
Obrázek “http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs457.snc3/26140_276923994945_220150814945_876053_314639_n.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
A nemá to ani zapojený xD

Dnešní úlet xD

12. května 2010 v 21:46 | jáááá |  Zápisky z deníku
24
Mno, dnes jsme měli sběr papíru....Mno a ten den, to všici dou škemrat o papír do každého obchodu, vydrancujou kontejnery na papír, kradou ve sběrně....Prostě všecko pro to dělaj.....Aji já....už nás s kámoškou, s kterou jsme pochodovali po husovicích, chtěli jít zpět, a uviděly jsme kontejner, jenže jsme nevěděli na co je....Tož jsme ho otevřeli, a jaká smůla, byl to smíšák...Jenže když jsme se pořádně podívali, byla tam tuna starejch novin....Takže houmles nehoumles, vybrala jsem papíry z popelnice xD Ale nabrala jsem obrovskou zásobu papíru!!! myslím, že to vyhrajem. Celá třída dostane jednu celou tbulku čokolády na osobu, tkže paráda..... xD Jináč, zejtra jedu se třídou do prahy....při rozchodu na karlově mostě zdrhnu na lennonku xD
Heji, ale stejně musíme dát sraz 19 června v praze na tu výstavu s beatles....Pak na lennonku a ještě to můžem zapít v hard rock caffe pod džínovou čepicí johna lennona!!!! no nejni to úžasný??? tam je už teď!!!! Mno nic, zatim, a ještě přidávám tu "sběrovou" fotku xD
Obrázek “http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs592.snc3/31213_126474864031294_100000063440576_343977_890732_n.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Chytlavá, veselá píseň o srdečním Infarktu :D

7. května 2010 v 21:59 | jáááá |  Hudba a já
Já ty chlapíky žeru! tak chytlavý písně!!!! No geniální :D

Jolana D-bass (Rickenbacker)

7. května 2010 v 11:58 | jáááá |  Hudba a já
Každý beatlemaniak určitě zná Paulův Rickenbacker:
http://sharemyguitar.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/SMG_Paul_McCartney_Rick.jpg

Ztékala mi slza po tváři, srdce si stesklo, a moje oči uviděly.... A uši slyšely :'-( :)

2. května 2010 v 8:48 | jáááá |  Hudba a já
Mám v mobilu nahraný anthologáče, a tuhle píseň jsem si pouštěla v létě....a teď vzpomínám na to léto....to byla tehdá nádhera....

A já zase uschla :D

2. května 2010 v 8:38 | jáááá |  Zápisky z deníku
Tenhle pěknej článek jsem našla na aktuálně.cz :D

Padl český rekord v hromadném líbání

Praha - Nový český rekord v počtu dvojic líbajících se pod rozkvetlým stromem vytvořily páry, které se dnes sešly na pražském Petříně. Pod známou rozhlednou se během dne políbilo 711 párů, řekl ČTK organizátor akce Zdeněk Novák.
Dosavadními rekordmany byli účastníci podobného setkání, které se uskutečnilo před čtyřmi lety v Šumperku. Tam se tehdy políbilo 390 párů.
Zamilovaným z Petřína se podařilo překonat i další rekord, a to v počtu párů líbajících se současně na jednom místě. Podle pelhřimovské agentury Dobrý den, která rekordy registruje, se v tabulkách dosud objevilo nejvýše 28 párů. Na Petříně se však skupinovému veřejnému demonstrování lásky polibkem věnovalo 66 dvojic.
Mnozí zamilovaní ve věku téměř ještě pubertálním i bezmála seniorském se od sebe doslova nemohli odtrhnout a některé dvojice ještě dlouhé chvíle po uplynutí povinného desetivteřinového limitu zůstávaly s ústy zaklíněnými v hlubokém "francouzském polibku".
"Takhle ve společnosti je to ještě lepší než jenom o samotě. Ale jenom líbání, v sexu bychom do toho asi skupinově nešli," řekl ČTK se smíchem asi dvacetiletý mladík, který se rekordního pokusu zúčastnil s partnerkou.
Tradice velí, že by ženy měly být na 1. máje políbeny pod rozkvetlým stromem, jinak prý seschnou. Podle některých znalců přitom prameny vůbec nepotvrzují, že by se tento zvyk na rozdíl třeba od běžného stavění májek na českém venkově v dávnější minulosti dodržoval.

Na pohlaví nesejde

Organizátoři se nikterak nenechali svázat konzervativními zásadami, a proto se pokusu o rekord dvojice mohly účastnit bez ohledu na pohlaví. S růžovou samolepkou s nápisem "Políbená neuschnu!", které hostesky obvykle rozdávaly něžnějším polovičkám ve dvojicích, si proto po Petříně hrdě vykračovali také muži.
"Na pohlaví nesejde, důležitá je láska. Heterosexuálních dvojic bylo přes 90 procent, homosexuálních tak desetina," odhadl Novák poměr sexuální orientace účastníků rekordu.
Vábení jara dnes neodolal ani bývalý prezident Václav Havel, který na Petřín zamířil v doprovodu své manželky Dagmar a psa. Do fronty lidí čekajících na započítání do rekordu se však Havlovi nepostavili.
Hlučná atmosféra ve stísněném prostoru mezi stánky pod rozhlednou prosycená výpary připalujících se uzenin se nezdála dostatečně romantická ani dalším lidem, kteří na Petřín přišli oslavit svátek lásky.
Řada jich korzovala kolem sochy básníka Karla Hynka Máchy, u které sedvojice fotografovaly na památku. Jiní se zase za téměř letního počasí uvelebili na trávě mezi stromy na místech s výhledem na Prahu, odkud k nim vzduchem provoněným vůní šeříků jen z daleka pronikaly zvuky velkoměsta.